Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz C 200

€5,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz C 200 në Pogradec, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHitet Mercedes-Benz C Clas 200 Kompresor Benzine Gas Dhjetor 2006 i sapo targuar me impjant Gazi Lovato I Sapomontuar ,SPORT EDITION fabrike ,Full opsion,Automat me marsha ne timon,sedilje me ngrohje shume i vecante ne lloin e vet.sedilje Lekure shume i paster si brenda dhe jashte,xhama e zi me leje per 5 vjet,Goma te reja 100% Sherbimet e Sapobera. Sensore parkimi.Cmimi i diskutueshem kur te shihet makina.

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 11 Shkurt 2021