Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz C 200

€4,800
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet C class w203 Avantgarde Automatike
C200 kompresor (Benzin + Gaz)
Ne Gjendje Shum Te Mire ,Sendile Elektrike + Lekure , Ngrofje Sendilesh ,Navi, Timon i Ri, Xhama Te zi Me Leje Per 5 vjet Sensor Parkimi Origjinale Para Dhe Mbrapa
( Makina ka 300 km origjinale Ska Nevoj Per Asgje)
Vetem Shitet
Çmimi i Diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Mars 2023
Support Ukraine