Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz C 200

€4,300
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes Benz
Vitit 2005
Motor 200CDI
Kambio Manual
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenrrike
Cmimi i Diskutushem 4300€
Mundesi Nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 16 Shtator 2023
Support Ukraine