Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 200

€5,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

AUTO999 MB - C 200 CDI Viti 2005 PORTOBAGAZH
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: Gri
Kamjo......: MANUAL
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110 kw (150 ps)
KM.........: 223.427
MANUAL*
RADIO-CD
NAVIGACION
KLIMADIGITAL
KLIMA ME 2 ZONA
SENSOR PARKIMI
TIMON MULTIFUNKSIONAL
KOMANDA NE TIMON*
KOMPIUTER BORDI*
PILOT AUTOMATIK*
SENSORE DRITASH*
SENSORE SHIU
SALLON COPE E ZEZE
SENDILET ME NGROHJE
SENDILET ELEKTRIKE
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ANTIVERBUSE
PASQYRA ME NGROHJE
XHAMA ELEKTRIK
FENELINA
ANTIFURT
2 CELSA ME PULT
DISQE ALUMINI R16
ABS*
ESP
SRS
ASR
10 AIRBAG
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
DOGANE TE PAGUARA.
NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
CMIMI 5200 EURO
Cel..: 0684094999

Shiteni Makinën Tuaj