Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 200

€6,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 në Vlorë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet c 200 kompresor benzin gaz..viti fundi 2005..model avantgarde sport edicion..makina eshte gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike..kamjo gjendje perfekte..shum e paster dhe e mirmbajtur nga brenda dhe nga jasht..nuk ka asje gervishtje.makina eshte e sapo ardhur nga gjermania me dokumenta siguracion 1 vit..impianti gazit i sapovendosur .marka stag gjerman me 3 vite garanci dhe i shenuar ne leje qarkullimi.shum ekonomikw "me 10 mij lek gaz ben 200 km".kambio automat s/c..sejdile me ngrohje gjysm cop gjysm lekur te modelit avantgarde..sejdilet me ngrohje dhe elektrike..disqe origjinal sport edicion goma te reja..model sportiv..drita bi xenon..xhama te zinj me leje 5 vjet..makina nuk ka nevoj per asnje sherbim.çmimi 6200 euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 19 Shkurt 2021