Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 200

€3,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet C200 CDI- nafte shum ekonomike- Model FACELIFT (2004-2007)- Motor EVO- kambio Manuale 6 marsha- 235.000 km origjinale - Viti 12/2004- Sedilje me levizje elektrike. - Sallon shum i paster.- Navigator i vogel. - Sensore dritash dhe shiu. - Pilot automatik etj...E gatshme per cadolloj prove.Tel:0695573730

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Prill 2021