Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 200

€4,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 në Lushnjë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shes mercedes benc c klas i vitit 2005 me motorr 200 nafte.makina eshte e mbajtur mirr si brenda dhe jashte,cdo gje ne makine eshte funksionale.makina sapo ka ardhur nga italia me te gjitha sherbimet e bere dhe eshte gati per cfaredo lloj prove te nekaniku.

  • 069Tregoni telefonin
  • Mercedes
  • Lushnjë
  • 11 Gusht 2019
Shiteni Makinën Tuaj