Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 200

€4,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

C CLASS SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 200 CDI MOTORR EVO 6 MUJORSHI I DYTE 2004 RESTYLE ME 215 MIJE KM SAPO KA HYRE NE SHQIPERI DOGANA E SAPO PRERE GJENDJA E SHKELQYER TEKNIKE DHE XHENERIKE SHUME E MIREMBAJTUR E GATESHME PER TARGA MOTORR EVO
OPSIONE SEDILJE ELEKTRIKE SENSOR SHIU SENSOR DRITASH TEMPOMAT CLIMA BIZONALE E NDARE TE GJITHA FUNKSIONALE TAPICERI COPE MAKINA ESHTE NE TIRANE PER CDO PYETJE DHE INFORMACION MIREPRESIM TELEFONATEN TUAJ CMIMI DISKUTOHET PER ME SHUME KONTAKTO 0676430343

Shiteni Makinën Tuaj