Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 200

€4,500
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes Benz W203 C 200 cdi.
Kambio automatike ne gjendje perfekte
Gjendja Motorrike shume e mire pa asnje problem
Ka 240.000 km
Boja nga jashte shume e paster dhe pa gervishtje
Letra te paguara deri afer fundvitit
Ka keto opsione:
- Komanda ne timon
- Limitator shpejtesie dhe cruise control
- Xhama te zinj me license per 5 vite
- Radio cd me navigator
- Ngrohje sendilesh
- Tapiceri shume e paster dhe pa gervishtje ose demtime
- Sensor parkimi para dhe mbrapa
- Disqe 16 inch origjinal Benz
- Fenere kristali dhe drita mjegulle
- Ka te gjitha sistemet e mundshme te sigurise - Abs, Esp, Srs
- E gatshme per cddo kontroll

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Prill 2023
Support Ukraine