Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz C 200

€5,100
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Mercedes-Benz C 200 në Shkodër, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes-Benz C200 / viti prodhimit 2004 / Kambio automatike / 254.000 km / makina esht e sapo ardhur nga Frankfurti ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike . Makina ka fener me lupa xenon-bi xenon origjinale , baxha xhami , sedilje me ngrohje , pilot automatik , larje fenersh , sensor dritash , sensor shiu , ganxhe , pilot automatik , goma + disqe RH 17 te W212 Advangarde me goma Continental te reja me vler 600€, xhama te zinj , makina eshte full opsione . Shitet me te gjitha sherbimet e bera dhe ne gjendje perfekte motorrike e vizuale . Makina eshte me dogan te paguar e gatshme per cdo lloj prove . 0677177007 whstap/viber

Shiteni Makinën Tuaj