2004' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2004' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2004' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2004' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2004' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2004' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto

2004' Mercedes-Benz C 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,600
Publikuar 22 Mars 2024ID: MC10Ty

Information from the owner

Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2004' Mercedes-Benz C 200

🚘 M.Benz C200 Kompressor
⚙️ Elegance Automat
♻️ Benzine + Gaz ♻️
🔹Viti prodh. : 10/2004
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 4
🔹Km. : 244.000 te certifikuar
🔹Motorri 1.8 cc Kompressor
🔹Benzine+Gaz,impjanti i ri i sapo instaluar me 2 vjet garanci
🔹Kambio automatike
🔹Navigator/Radio Cd
🔹Climatronic 2 zonale
🔹Sedile cope super te pastra me ngrohje dhe levizje elektrike
🔹Baxha xhami me hapje
🔹Fenere kristal
🔹Pasqyra elektrike
🔹4 Xhamat elektrike
🔹Disqe alumini me goma 100% te reja
🔹Tempomat /Pilot automatik
🔹Mbyllje qendrore (2 celsat)
🔹Timoni lekure me komanda
🔹Sensore parkimi para/mbrapa
🔹Sensore drite,shiu dhe gomash
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,e sapo targuar me te gjitha dokumentat e sapo paguara. Vaj e filtra motorri dhe kambjo te sapo nderruara.
Gjendja perfekte si e re,cmim i diskutueshem !

Support Ukraine