Shto te të preferuarat

2003' Mercedes-Benz C 200

€4,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2003 Mercedes-Benz C 200 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes Benz C-class viti 2003 Benzine+Gaz ne leje qarkullimi. Me dokumenta te prera. Makina eshte ne gjendje super te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale. Vaj filtra te nderruar ne kohe. 4 Goma te reja te sapo vendosura. Disponon kamera parkimi, ekran Mp4, baxha elektrike.

Shiteni Makinën Tuaj