Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2001' Mercedes-Benz C 200

€2,800
2001' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2001' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2001' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2001' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2001' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2001' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto
Mosha: 22 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike goma te reja motor Kompresor me kapak te kuq letrat e paguara per 1 vit.

  • 069Tregoni telefonin
  • Berat
  • 3 Maj 2023
Support Ukraine