Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz C 180

€8,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Mercedes-Benz C 180 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

MERCEDES BENZ C180 KOMPRESSOR , VITI 2010 , LOOK AMG ORIGJINAL FABRIKE , 207 MIJE KM ORIGJINALE , BOKSE HARMAN KARDON , NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE , E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA , E PERSHTATSHME 100% PER IMPIANT GAZI ( cmimi i disk nga afer )

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Shkurt 2021