Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 180

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz C 180 në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET BENZ C-CLASS C 180 Kompresor 1.6 Benzin BlueEfficiency Automat 05/2009, 239000 km te shoqeruara me fatura sherbimesh te Mercedez-benz te cilat mund ti verifikoni te koncesionari perkates ,e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targim.Makina eshte ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera te Mercedez Benz dhe teper ekonomike gjithashtu disponon motorrin qe konvertohet 100% me gaz dhe me nje kosto shume te ulet.Opsionet qe ka jane:Abs,Esp,Airbag,Klimatizator me dy zona ajri,Sendilje elektrike dhe me fryrje shfryrje,Pasqyra elektrike+xhama elektrik,Sensor parkimi para dhe mbrapa,Sensor dritash,Sensor shiu,Sensor presioni i gomave,Kompjuter bordi,Funksione ne timon,Pilot Automatik,Navi,Aux,Bluetooth,Dalje per telefon makine,Sendiljet mbrapa te palosshme,ISOFIX,Disqe Alumini 16, Goma te reja,Dy Çelesa etj.Makina vetem SHITET NUK NDERROHET.

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 27 Prill 2021