Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 180

€7,400
4 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike

Shitet Benz C Class 180 Benzine-Gaz. Makina ka 270.000 km. Super ekonomike dhe ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike-motorrike dhe vizuale. Xhama te zinje para-mbrapa me leje. Sedilje me ngrohje. Look AMG ,prodhim Europe. Cmimi i diskutueshem 7400 Euro.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Shkurt 2023
Support Ukraine