Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 180

€7,300
6 foto
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina sapo ka ardur nga zvicra dhe eshte ne gjendje super te mire

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Maj 2022