2006' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 foto

2006' Mercedes-Benz C 180

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,600
Publikuar 11 Mars 2024ID: MRoDSp

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2006' Mercedes-Benz C 180

• Mercedes - Benz w203
• Modeli avangard
• Viti i prodhimit: 05.2006.
• Automat
• C-180 143hp
• Benzin
• Kilometra: 242710 km
• Butona ne timon
• Makina esht shum e paster nga brenda dhe nga jashte
• Disqe alumini + dy komplete gomash (verë, dimër).
• Në gjëndje shumë te mirë, çdo shërbim i kryer ne kohë. I sapoardhur nga jashtë.
• Radio android me shume opsjone
• Kamer me regjistrim e instaluar ne makine
• Me doganë te paguar.
• Cmimi : 4600 €
• Cmimi i padiskutueshem

Support Ukraine