Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 180

€5,000
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

MERCEDES BENZ C180 Kompressor
1.8 Benzin (Bëhet 100% Gaz)
Kambio AUTOMAT
145,000 Kilometra (Me Liber Sherbimi)
Viti 2005
Me dogane te paguar
Disqe alumini ,Goma te reja ,Komando timon ,Kondicioner ,Pilot automatik
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
Cmimi : 5,000 € i diskutushem
Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Janar 2023
Support Ukraine