Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 180

€3,699
5 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedes Benz Moto 1.8 Compresor Benzin viti 2005 kambio manuale 6+1 marsha pilot automat Klm 190.000 mije ngjyra blu goma firelli te reja cilma esp abs xhama +pasqyra elektrike disqe alumini modeli elegance makina sallon rrobe behet me impiant gaz 100%100 me 2 celsa eshte na gjendje shum te mire si nga ana estetike dhe xhenerike ......flm

Support Ukraine