Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz C 180

€3,500
6 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

MERCEDES BENZ C180 Kompressor
1.8 Benzin (BĂ«het 100% Gaz)
Kambio Manual
260,000 Kilometra (Me Liber Sherbimi)
Viti 2004
Me dogane te paguar
Disqe alumini ,Goma te reja ,Komando timon ,Kondicioner ,Pilot automatik
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin..
Cmimi : 3,900 € i diskutushem
Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)

Support Ukraine