Shto te të preferuarat

2002' Mercedes-Benz C 180

€4,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2002 Mercedes-Benz C 180 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike

SHITET BENZ C CLASS C180 KOMPRESSOR (W203) MOTORR EVO EURO 4 BENZIN+GAZ IMPIANT GAZI PRINS (ME I MIRI) MODELI RI I MONTUAR NE GJERMANI MAKINA KA 2 JAVE QE KA ARDHUR NGA GJERMANIA E SAPOTARGUAR ME LETRAT PER 1 VIT KAMBIO MANUAL 6+R XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL TE CERTIFIKUAR DISQE ORIGJINAL ME GOMA 16 SENSOR SHIU SENSOR DRITE LIMITATOR SHPEJTESIE NAVI I VOGEL SHERBIME TE BERA NE GJERMANI MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA TE GJITHA ANET PER ME SH INFO TEL:0699620096 CMIMI 4400€ I DISKUTUESHEM

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Tetor 2020