Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 160

€7,300
  • 2009 Mercedes-Benz C 160 në Tiranë, Shqipëri
  • 2009 Mercedes-Benz C 160 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2009 Mercedes-Benz C 160 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2009 Mercedes-Benz C 160 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2009 Mercedes-Benz C 160 në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2009 Mercedes-Benz C 160 në Tiranë, Shqipëri - 6
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

MERCEDES C 160 KOMPRESOR BENZIN GAZ VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA GERMANY
ME DOGAN TE PAGUAR, IMPJANT GAZI I MONTUAR NE GERMANY DHE SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI ( 100 % GAZ )KAMJE MANUAL 6+1 , CLIMA BI ZONA, PILOT AUTOMAT, SENSOR PARKIMI, DISQE ALUMIN DRITA LED , GJENDJE PERFEKTE SUPER EKONOMIKE,

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Korrik 2021