Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz B-Class

€5,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz B-Class në Kavajë, Shqipëri
Kilometrazhi: 200040 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Benz B Class 2.0 Naft vit prodhim 2009 i sapo ardhur nga ITALY me dogane te paguar, Makina eshte Full opsione Tavan panoram me hapje, Navi te madh, Bluetooth, AUX, CD, Pasqyra me palosje, Limit shpejtesie, Komanda ne timon, Goma 90% te reja, Makina eshte shum e mirembajtur si brenda ashtu dhe nga jasht, sherbimet te gjitha e sapo bera nr 0685963086.
0682929321

  • 068Tregoni telefonin
  • Emiljan
  • Kavajë
  • 14 Shtator 2020