Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz B-Class

€4,800
5 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Zhvendosje: 200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina shitet per arsye mosperdorimi .Makina me te gjitha sherbimet e kryera vaj kambio dhe motorri tamburo ferrota goma te reja hankook .Cmimi eshte i disk

  • 069Tregoni telefonin
  • Beni
  • Tiranë
  • 13 Shtator 2022
Support Ukraine