Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Mercedes-Benz B 180

€14,500
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Mercedes-Benz B180 Nafte , Viti Prodhimit 2015 , disqe alumini , sallon lekure , eco fiket ndizet ne semafor , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , pasqyra me palosje , kompjuter bordi , limitator shpejtesie Te gjitha sherbimet e bera ..Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike….Cmimi—EURO I Diskutueshem ose nderrohet

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Tetor 2022
Support Ukraine