Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz B 180

€12,900
2014' Mercedes-Benz B 180 photo #1
2014' Mercedes-Benz B 180 photo #2
2014' Mercedes-Benz B 180 photo #3
2014' Mercedes-Benz B 180 photo #4
2014' Mercedes-Benz B 180 photo #5
2014' Mercedes-Benz B 180 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Mercedes Benz B Class
Prodhimi 2014
Motori 180 CDI
Kambio Automatike
Ngjyra e Bardhë
5 Porta
Xenon/Bixenon
Tavan panoramik
Sensora parkimi para dhe mbrapa
Komanda në timon
Marsha F1 në timon
Xhama elektrik
Pilot Automatik
Kondicioner
ECO ( Fiket në trafik )
CD
Bluetooth
AUX
Makina është në gjendje shumë të mirë e gatshme për çdo lloj prove !
ÇMIMI : 12.900 Euro

AUTO PENTA

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 24 Mars 2023
Support Ukraine