Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz B 180

€11,290
2013' Mercedes-Benz B 180 photo #1
2013' Mercedes-Benz B 180 photo #2
2013' Mercedes-Benz B 180 photo #3
2013' Mercedes-Benz B 180 photo #4
2013' Mercedes-Benz B 180 photo #5
5 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

B CLASS 1.8 NAFT 2013 SUPER GJENDJE
CMIMI: 11.290€ I DISKUTUSHEM
TEL: 0686577337
259.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
HAPET/MBYLLET ME CELSIN NE XHEP
KAMER PARKIMI
1.8 NAFT
VITI 2013
KAMBIO AUTOMATIKE 7G
MARSHA NE TIMON
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
SEDILJE ME MEMORIE
NGJYRA E BARDHE
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
AVANTGARDE
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 19 Prill 2023
Support Ukraine