2009' Mercedes-Benz B 180 photo #1
2009' Mercedes-Benz B 180 photo #2
2009' Mercedes-Benz B 180 photo #3
2009' Mercedes-Benz B 180 photo #4
2009' Mercedes-Benz B 180 photo #5
2009' Mercedes-Benz B 180 photo #6
6 foto

2009' Mercedes-Benz B 180

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,800
Publikuar 18 Prill 2024ID: 6CWtK0
I skaduar
3 muaj më parë

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Mercedes-Benz B 180

B180 CDI i sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike sensor parkimi para mbrapa km 200000 Cmimi pak i diskutueshem

Support Ukraine