Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz B 180

€4,700
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes mercedes benz b klas me motor 1.8 nafte .kambjo automatike.dogane e paguar .ngjyre e zeze .viti 2008
Ka keto opsione :
Klima me 2 zona
Navigator
ABS
Air Bag
Xhamat elektrik
Pasqyra elektrike
Sallon lekure
Sedile me ngrohje dhe fryrje
KM Origjinale
Makina eshte e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Gati per cdo lloj prove
Cmimi 4700 euro, i diskutueshem

Support Ukraine