Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz B 180

€4,400
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #1
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #2
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #3
2006' Mercedes-Benz B 180 photo #4
4 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet B class
*Viti 2006
*Automatik
*komanda ne timon
*pilot automatik
*targa, siguracion dhe kolaudim i sapo bere
*ne gjendje shume te mire xhenerike, motorrike dhe estetike
*te gjitha sherbimet e sapo bera dhe te gjitha pjeset e konsumit te reja
*sensor parkimi para dhe mbrapa
* te gjitha ne liber sherbimesh
Cmimi 4400€ pak i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 12 Prill 2023
Support Ukraine