Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz A 220

€15,500
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet A-class
220 cdi (170 hp)
Viti 2014
Km: 180.000
Amg line fabrike
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike,xhenerike dhe estetike. Shume e vecante si makine dhe shitet per arsye mosperdorimi
Pak i diskutueshem !

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 28 Janar 2023
Support Ukraine