Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz A 200

€4,100
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet A clas 200 naft automat Avangard
I sapo ardh nga Gjermania
Me dogan te paguar
Ne gjendje perfekte
Kamjo motorr xhenerike dhe vizuale
Aklasi ka 220 mi km origjinale

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Janar 2023
Support Ukraine