Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2002' Mercedes-Benz A 190

€1,600
2002' Mercedes-Benz A 190 photo #1
2002' Mercedes-Benz A 190 photo #2
2002' Mercedes-Benz A 190 photo #3
2002' Mercedes-Benz A 190 photo #4
2002' Mercedes-Benz A 190 photo #5
2002' Mercedes-Benz A 190 photo #6
6 foto
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet me dokumenta te paguara per dy vjet
Klualidimi per 2 vjet I paguar ne tetor 2022
Fotot Jane bere direkt pa e lare dhe zbukuruar makinen...

Support Ukraine