Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz A 160

€3,800
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Aklas 200 naft manual super ekonomik
Me letra per 1 vit kualidim per 2 vite
213 000 km origjinale
Ne gjendje perfekte
Motorr freksjon xhenerike dhe vizuale
Sherbime te sapo bera
0 difekte

Support Ukraine