Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz A 160

€5,200
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes A Class A160 Nafte
Viti - Nentor 2010
Kambio - Automat
Klima funkisonale
Xhama elektrike
Pasqyra elektrike
Radio CD Player
Gjendja shume e mire xhenerike dhe motorrike
Per me shume telefononi
Presim telefonata serioze
Cmimi : 5200 euro i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Berat
  • 25 Shkurt 2023
Support Ukraine