Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz A 160

€3,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz A 160 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

shitet a klas 160 cdi naft automatik viti 2006. e porsaardhur me dogan te paguar e pa targuar ne shqiperi makina esht ne gjendje te mir mund ta shihni dhe provoni, sedilje me ngrohje ,km 118000 mund ta shihni, provoni e kontrolloni edhe me mekanikun tuaj, per me shum info tel.0696824578 auto ymeri rruga dytesore Tiran--vor perball deka citypark

  • Tiranë
  • 24 Tetor 2020