Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz 350

€18,500
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes Benz ML 350 BLUETEC BLUEFFICENCY SUPER FULL OPTIONS 4 MATIC viti fund 2012 sport paket 260 mij km origjinale me garanci 2987cc kamio automatik steptronic 7G marsha f1 +/- ne timon , LOOK //AMG sport paket disqe AMG goma te reja km origjinale Full opsion buton start/stop dyert hapen mbyllen me gisht pa perdorur fare pultin bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me memorie fryrje/cfryrje ngrohje para dhe mbrapa sallon lekure premium tavan xhami panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima

  • 067Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 20 Shtator 2022
Support Ukraine