Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz 350

€17,900
2012' Mercedes-Benz 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz 350 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit, 2 muaj më parë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Sapoerdhur Mercedes Benz ML 350 BLUETEC BLUEFFICENCY SUPER FULL OPTIONS 4 MATIC viti fund 2012 sport paket 260 mij km origjinale me garanci 2987cc kamio automatik steptronic 7G marsha f1 +/- ne timon , LOOK //AMG sport paket disqe AMG goma te reja km origjinale Full opsion buton start/stop dyert hapen mbyllen me gisht pa perdorur fare pultin bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me memorie fryrje/cfryrje ngrohje para dhe mbrapa sallon lekure premium tavan xhami panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima
led timon me ngrohje me dridhje kur kalon ne vizat e bardha pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj Makina eshte ne super gjendje shume e paster dhe full options
Mundesi Nderimi A8 A5

Support Ukraine