Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz 350

€14,000
2011' Mercedes-Benz 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz 350 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

ML 350 NAFT 2011 SUPER FULL OPSION
CMIMI: 12.500€ I DISKUTUSHEM

VITI 2011
MOTOR 3.5 NAFT (PA TAKS LUKSI)
AMG LOOK FABRIKE
205.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
DVD VIDEO
SEDILJE ME MEMORIE
SEDILJE ME NGROHJE
KROSKOT ME QEPJE
BAXHA XHAMI
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
START/STOP
KEYLESS GO
TREKENDESHA NE PASQYRE
NDEZJE ME GISHT
DVD VIDEO
XHAMA TE ZINJ
NGJYR E BARDHE
SUPER E PASTER 100%
FENNERET BIXENON& FULL LED
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE SAPO PAGUARA PER 1 VIT
PERDE ORIGJINALE
HAPJE MBYLLJE ME GISHT
KAMBIO AUTOMATIKE
BAGAZHI HAPET+MBYLLET ME BUTON
4x4
AUTO HOLD
SALLON LEKURE I ZI ME QEPJE
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMAT ELEKTRIK
PASQYRA ELEKTRIKE
GOMA AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
AIRBAG
SRS
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH
SD CARD
AUX
NAVIGATOR
KONDICIONER
KLIMA BIZONALE
KOMPJUTER BORDI
SENSOR SHIU DHE DRITASH
MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 11 Maj 2023
Support Ukraine