Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz 350

€11,999
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION
CMIMI: 11.999€ I DISKUTUSHEM

270.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
KEYLESS GO
HAPET/MBYLLET ME CELSIN NE XHEP
SENSOR PARKIMI
3.5 NAFTE
VITI 2010
ECO SYSTEM
AMG LOOK FABRIKE
KAMBIO AUTOMATIKE
MARSHA NE TIMON
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA BLU E ERRET
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
AVANTGARDE
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

Support Ukraine