Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz 350

€9,900
6 foto
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje shumë të rregullt e pasa ardhur nga Gjermania nr kontakti ne whatsup dhe viber

  • +38Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Maj 2022