Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz 320

€8,000
2007 Mercedes-Benz 320 në Durrës, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina esht 320 cdi ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorrike ,makina nuk ka asnje difekt esht e gatshme per te gjitha provat nga ana juaj ,makina ka 240 km te vetat ,te kontrollohet ku te doni, makines jane nderruar tamburot,ferrotat,vaj+filtra , letrat jane deri ne fund te vitit, plus dhe 4 disqe rezerv, cmimi 8700€ ,

  • Durrës
  • 6 Shtator 2021