Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz 320

€7,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz 320 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 299000 km
Zhvendosje: 3200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes makinen private
Makina eshte ne gjendje shume te mire brenda dhe jashte ,disqet dhe gomat sapo te blera te reja fringo
Me letra
Ka super fuqi makina
Dritat para levizin sipas makines majtas djathtas
E paster brenda dhe jashte ne maksimum
Per me teper jeni te mirepritur per shikim dhe prove

  • 068Tregoni telefonin
  • FATMIR
  • Tiranë
  • 10 Gusht 2020