Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz 320

€8,300
6 foto
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shes mercedes benz evo 320 viti 2007.makina eshte ne super gjendje perfekte.makina ka 1 muaj qe ka ardhe nga gjermania dhe eshte targuar.mamina e ka licenven e xhama e 5 vjecare per xhamat e zinje.makina eshte full option :disponon sallon lekude te zeze shume te paster me kokat e sedilneve te perthyeshme ,sediljet me ngrohje ftohje ,navi i madh karikator me 6 cd ,me baxho xhami.disponon ganxh elektrike perdet ne panel me buton ,disponon 207 mij km me garanci te plot ,makines qe kur erdhi ju ben keto sherbime :vaj motori filyrat e ajrit plus kondicionerit filter vaji filter nafte vaj filtra kambio ferotat perpara ,kok zbare,gomat e reja ,rip donamo pulexho parazitare tensionuesi i ripit vaj hidrauliku ,alkol i frenave makines i eshte aplikuar pasta me qeramik dhe larje komplet tapiverie higjenizim kondicioneri larje me avull dhe motori larje me avull fenederet i jan nxkre i ka te veshur vet nga ana ime ,te gjitha keto sherbime i kamm me fatura sherbimet i jan ber te servjs kadiu ne autostrad,

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Prill 2022