2006' Mercedes-Benz 320 photo #1
2006' Mercedes-Benz 320 photo #2
2006' Mercedes-Benz 320 photo #3
3 foto

2006' Mercedes-Benz 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,500
Publikuar 6 Korrik 2024ID: TDdNSW

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2006' Mercedes-Benz 320

Shitet ML 320 4 matic
Makina esht e mbajtur shum dhe ka pasqyra te 2010 me mbyllje,timon amg druri,pedale amg,sensor parkimi drita kseno,xhama te zijn origjinal.Letra te sapo prera per 1 vit dhe koalidimi per 2 vite.Makina nuk ka asnje nevoj esht full ne vitin e saj

Support Ukraine