Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz 320

€4,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Mercedes-Benz 320 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet E-class 320 look evo jasht brenda pa taks luksi letrat deri ne qershor 2019 makina esht full dhe ne gjendje super makina ka ngrohje ne sendilje xhama te zinj original karikattor 6 cd clima kondicioner perde origjinale me buton avantgarde eshte ne gjendje super dhe shum e mirmbajtur e shpejt dhe komode ..pranojme dhe nderrime.....

Shiteni Makinën Tuaj