Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz 300

€11,500
2011' Mercedes-Benz 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz 300 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes Benz E class 300 CDI Avantgarde Fund 2011 e sapo Ardhur , letra per 1 vit
Nafte ,
247 Mij km
Xhama te zi para mbrapa
7g-tronic E/S
Tapiceria shume e paster dhe e veçante
Sedilje elektrike me
ngrohje+fryrje+Cfryrje
Disqe 18 inch AMG me goma te reja
Interior Light me 5 nivele
Bluetooth/Aux/CD/DVD
Eco system
Hold
Attention asisst
Pre-safe
Led/Xenon/Bixenon ,levizje e dritave sipas timonit
Pilot automatik
Marshe ne timon +-
Stopa led
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi .
11.500€

Support Ukraine