Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz 300

€9,900
2010' Mercedes-Benz 300 photo #1
2010' Mercedes-Benz 300 photo #2
2010' Mercedes-Benz 300 photo #3
2010' Mercedes-Benz 300 photo #4
2010' Mercedes-Benz 300 photo #5
2010' Mercedes-Benz 300 photo #6
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

đź”´ Mercedes-benz ML đź”´
• 》Mercedes Benz Ml 350
///Full Edition
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》Blind Spot
• 》Viti prodhimit dhjetor 2010
• 》Key less
• 》Kilometra origjinale
• 》Gati per targim
• 》Disqe Orgjinal Goma te reja
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual + -
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• 》Dritat Inteligjente 12000 K
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Xhamat e zinj full mbrapa
• 》Timon lekure multifunksional +Ngrohje
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike Memory + Ngrohje
• 》Baxha xhami panoramike
• 》 Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sistem Hold Start
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike + Kamera Parking
• 》15 Air Bag
• 》Frenat Brembo Mercedes -Benz Origjinale
• 》Çdo sherbim i bere ne koncesionare
•》 Ngjyra E Zeze Super Perl perfekte me shkelqim
• 》Makina eshte perfekte me çdo sherbim te bere me te drejte kontrolli tek Mercedesi
đź”´ Cmimi Okazion i Diskutueshem
Telefon Whatsap

Support Ukraine