Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz 300

€9,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC AMG STYLING

•AMG Styling Package
•Xhana te zinj, para mbrapa me lej 5 vjecare
•Mbrapakolp me difuzor me 4 marmida
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Navi i madh me hartat e europes
•Kamer parkimi, sensor parkimi
•Impianti gazit Stag, me garanci
•Disqe 17’te gjera mbrapa AMG (goma te reja)
•Amortizator Sportiv⁣
•Tavan FULL Panoramik Timon model 2018
•Aux,cd,tel, Bluetooth,Esp,Navi
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Pasqyra dhe Sendilje elektrike
•Ngjyra perl me nuanc blu
•Sensor Shiu-Drite
•Sensor parkimi origjinal
•Memorie te dyeret ne te dyja anet
⁣•Makina eshte me gjendje Perfekte,eshte mbajt per merak, me te gjitha sherbimet e bera,sapo nderruar,vaj kambio,vaj motorri,kandele,ferrota, dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi. 0672020320 Whats App

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 11 Shkurt 2023
Support Ukraine